Relacja z III warsztatów

IMG_0880

W dniach 7-8 marca 2017 roku, w Serocku odbyły się już trzecie warsztaty w ramach projektu EMPI. Tradycyjnie w spotkaniu uczestniczyli Polscy (Narodowa Agencja Poszanowania Energii) oraz Norwescy (Norsk Energi) przedstawiciele projektu EMPI, 9 Przedsiębiorstw zakwalifikowanych do projektu oraz audytorzy energetyczni i audytorzy ISO.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy branżowe: „meblarską”, „spożywczą” oraz „przedsiębiorstwa ciepłownicze”, a do każdej z nich zostali również przydzieleni wybrani audytorzy. Podział taki zestawił ze sobą firmy o podobnym profilu działalności, zwiększając skuteczność działań i dając możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy nimi. Warsztatom towarzyszyły wypowiedzi polskich i norweskich partnerów projektu oraz prezentacje narzędzi wspomagających skuteczne wdrażanie Systemu Zarządzania Energią w przedsiębiorstwie.

Spotkanie zakończyło się, że konkursem z wiedzy związanej z efektywnością energetyczną oraz zarządzaniem energią. Ostatnie czwarte warsztaty odbędą się na początku czerwca 2017 roku o czym uczestnicy zostaną wkrótce poinformowani.

Plan warsztatów dostępny jest tutaj: Agenda warsztatów

Poniżej znajdują się zdjęcia z trzecich warsztatów EMPI:

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za obecność i zaangażowanie.